חפשו נושא או בעל עסק:

ריהוט גן - מחירים

תגיות: רהיטי גן

ריהוט גן, מרפסת, חצר או גג זמין במבחר חומרים, עיצובים וכמובן במבחר מחירים. חשוב להבין את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהסוגים לפני שיקול המחיר.

 

ריהוט החצר האחורית בבית הינו אמצעי יעיל לנצל את האזור לשימוש מלא. במידה ואתם על תקציב מוגבל ניתן לרכוש רהיטי גן מסוג פחות יקר, או לבצע רכישה הדרגתית על פי יכולתכם. החומרים הנמכרים ביותר בארץ לריהוט גן הינם ראטן, פסלטיק, אלומיניום ועץ.
 
ריהוט גן מפלסטיק
 ריהוט חוץ מפלסטיק עמיד במיוחד בפני כל סוגי מזג האוויר. ניתן להשיג אותם במחירים זולים ובמגוון צבעים וסגנונות שיתאימו לעיצוב הבית שלך. אין צורך לבזבז זמן רב, כסף ומאמץ עלרכישתם. מחירי מערכות ישיבה של ריהוט גן מפלסטיק נעים בין 400 ש"ח ל 1,100ש"ח. 
 
ריהוט גן מאלומיניום
רהיטי חוץ מאלומיניום עמידים למדי. לחלקם יש כריות על הכסאות, שגורמות לישיבה נוחה יותר. הטיפול בריהוט מאלומיניום יכול להיות מעט מייגע עקב הנטייה לחלודה. יש להקפיד להגן עליהם ממים. מחירי מערכות ישיבה עממיות של ריהוט גן מאלומיניום נעים בין 1,200 ש"ח ל 6,000 ש"ח.
 
ריהוט גו מראטן
רהיטי ראטן מושלמים לגינה מקורה. ריהוט זה לעתים קרובות מגיע עם כריות ונוח לישיבה. הוא אינו זול, אך לא דורש הרבה טיפול. לריהוט ראטן קסם משלו ומעניק תחושה כפרית לחצר. מחירי מערכות ישיבה של ריהוט גן מראטן נעים בין 1,500 ש"ח לריהוט פשוט ועד ל 10,000 ש"ח.
 
ריהוט גן מעץ
ריהוט גן מעץ הינו יפה, אלגנטי ומחמיא לעיצוב הגינה. ריהוט מעץ עמיד ובעל קסם, אך מחירו גבוה ודורש טיפול לעיתים תכופות. מחירי מערכות ישיבה של ריהוט גן מעץ נעים בין 1,490 ש"ח ל 7,000 ש"ח.
 
 
ממחר חנויות ומשווקים של ריהוט גן
 
 
 
אתר In4Gan - אינפורגן: מרכז מוצרים ושירותים לעיצוב שטחי חוץ הבית: עיצוב גינות, חצרות, גגות ומרפסות. מגוון בעלי מקצוע ומומחים מציגים תמונות עבודות ומוצרים, תאורים, מבצעים ופרטי התקשרות. אינפורגן - כל מה שנחוץ לעיצוב חוץ הבית.
מחירים ריהוט גן, ריהוט גו מחיר, מחירי ריהוט גינה, ריהוט עץ מחיר, ריהוט פלסטיק מחיר, ריהוט רטאן מחיר, ריהוט אלומיניום מחיר
הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | תנאי שימוש | צור קשר | אתרים מומלצים | בעל עסק - הצטרף עכשיו!