חפשו נושא או בעל עסק:

עיצוב גינות פרטיות קטנות

תגיות: עיצוב גנים

עבודות של עיצוב גינות ניתן לבצע באופן עצמאי ובעזרת אנשי מקצוע מיומנים בתחום, בפרט כשמדובר בגינות קטנות.

אנשים רבים נהנים לבצע בעצמם עבודות של גננות בגינה הפרטית של הבית. פרחים, משטחי דשא ושפע של עציצים ומתקנים מיוחדים לעיצוב הגינה ניתן לרכוש במשתלות ורשתות שיווק מתאימות. פרט לצמחים ומתקנים כדאי לרכוש גם אמצעים להשקיית הגינה, דישון, תאורה ורהיטי גן מתאימים.

שכירת שירותי עיצוב גינות
עבודת עיצוב גינת נוי קטנה או גדולה דורשת תכנון מוקדם, עיצוב ובחירה של צמחים ואביזרים מתאימים לגן. מעצבי הגינות יוכלו להתאים את הצמחים המתאים לסוג הקרקע ולשגרת היום של בעלי הבית. טרנד חדש ומיוחד בתחום הוא עיצוב גינות בסגנון יפני. בשלב הראשון בתהליך העיצוב מציג המעצב בפני הלקוח את תכנית העיצוב. התכנית נקבעת בהתאם לגודל הגן, בקשת הלקוח והשימוש אשר נעשה במתחם.
הגינות הפרטיות בישראל הן על פי רוב גינות קטנות. על פני משטח קטן לא ניתן לשלב המון אלמנטים של עיצוב גינות. בעלי גינות רבים טועים ומעמיסים עודף של רהיטים וצמחים בתוך שטח גן קטן. המעצבים ממליצים להשתמש בכל גינה במספר מצומצם של אלמנטים מעוצבים וצמחים. תכנון מקצועי ובנייה בשלבים מאפשרת פיתוח הדרגתי של השטח וניצול מרבי של המרחב.
טיפים לעיצוב גינות פרטיות
בשלב הראשון לעיצוב הגן יש לבחון את דרישות הטיפוח של השטח וההוצאות הכספיות אשר כרוכות בדבר. את הגינה יש לתחזק בעבודות גננות ועבודות השקיה באופן שוטף. לבעלי גינות עסוקים כדאי להתאים צמחים ומתקנים אשר אינם דורשים עבודות תכופות של תחזוקה. אירוח מסיבות ואירועים בגינה דורש התקנה של ריהוט גן מתאים והקצאה של שטח גדול להצבת פינות ישיבה ואירוח.
גינה מעוצבת ומטופחת מעניקה לבעליה פינה נעימה לישיבה ואירוח. אל הגינה ניתן לצאת בכל שעות היום וליהנות מאוויר צח ואווירה ירוקה של טבע. את בחירת העיצוב מבצע כל לקוח בהתאם לתפיסת העולם שלו. עיצוב גינות ים תיכוניות משלב שטחים ירוקים של דשא לצד מבנים מיוחדים של אבן ועצים של פירות. שילוב של אבני טורקיז ושאר מתקנים בעלי עיצוב ים תיכוני מעניקים לגינה מראה מיוחד, מעוצב ויוקרתי.
 עיצוב גינות פרטיות קטנות
אתר In4Gan מרכז מוצרים ושירותים לעיצוב שטחי חוץ הבית: עיצוב גינות, חצרות, גגות ומרפסות. מגוון בעלי מקצוע ומומחים מציגים תמונות עבודות ומוצרים, תאורים, מבצעים ופרטי התקשרות. אינפורגן - כל מה שנחוץ לעיצוב חוץ הבית.

מגוון אדריכלי נוף ומומחים ברחבי הארץ תחום: עיצוב גינות

עיצוב גינות פרטיות קטנות, גינות פרטיות קטנות, גינות קטנות
הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | תנאי שימוש | צור קשר | אתרים מומלצים | בעל עסק - הצטרף עכשיו!