חפשו נושא או בעל עסק:

מדוע לשכור מעצב גינות

בעת עיצוב גינה יש להתחשב בתנאי השטח, גודל הגינה, האקלים והפונקציות אותן רוצים שתמלא הגינה, משימה זו אינה פשוטה ולכן מומלץ לשכור את שירותיהם שלמעצב גינות או אדריכל נוף מקצועי.

אנשים רבים חשים כי להוציא כסף על עיצוב גינות מקצועי הינו בזבוז, במחשבה שלא כל כך קשה לעשות את העבודה בעצמם. אך מה שהופך גינה נחמדה לגינה יפייפיה, הוא לדעת איך לשים את כל המרכיבים יחד בצורה פונקציונלית ונעימה לעין גם יחד.

עם רכישת חומרים, צמחיה, עצים, מערכת השקייה, עבודה ונטיעות, תקציב עיצוב גינה בסיסי שנעשה באופן עצמאי, לגינה של כ-80 מטר יגיע לכ 5,000-8,000 ש"ח, אך יש לקחת בחשבון שבמידה והפריסה והיישום של עיצוב הגינה לא מתבצעים כראוי, זו יכולה להיות הוצאה מבוזבזת ולא יפה לעין. עיצוב גינה מקצועי על ידי בעל מקצוע מיומן יעלה פי 3 אך יבטיח תמורה נאה עם תשתית שתחזיק לאורך שנים.

לעתים קרובות בעלי גינות הוגים רעיונות נכונים ומקוריים על מה שהיו רוצים לראות בגינה שלהם, אך לדעת ליישם על ידי גודל, צורה, מיקום, צבעים וחומרים נדרש ידע וניסיון מומחה.

מקצוען בעיצוב גינות ייקח את הזמן כדי לזהות את הדרישות המדויקות של הלקוח, כולל גם את אותם אלמנטים הלקוח לא חשב עליהם.כאשר יש יותר מבעל בית אחד מעורב (לרוב מדובר בזוגות), מעצב גינה יכול לקחת את המחשבות והרעיונות של כל אחד מהמעורבים וליצור תוכנית אשר מספקת את כל הרלוונטים.

למעצבי גינות לרוב יש תיק עבודות או אתר אינטרנט הממחיש סגנונות שונים, חומרי גינון זמינים, שילובים מיוחדים של צמחיה, והצגת מושגים חדשים אשר לא ידועים לבעלי הגינה. מעצב הגן יכול לשרטט תוכנית סקיצה על מנת להראות ללקוח כיצד התכנון יראה לאחר היישום. אופציה זו מאפשרת לבצע שינויים על הנייר בשלב מוקדם יותר מאשר במהלך הבנייה, מהלך אשר יכול לחסוך הרבה זמן ומשאבים

מעטים מאיתנו יכולים להתמודד עם עבודה גדולה בתוך הבית ללא עזרה של אנשי מקצוע כגון חשמלאים, שרברבים, ובעלי מקצוע למינהם, עיצוב הגינהאינו שונה.  כדי להבטיח שעיצוב הגן יהיה פרקטי, אסטטי ועל פי טעמם האישי של בעלי הבית, מומלץ לשכור את שירותיו של מומחה בעיצוב גינה..
 
  
בעלי מקצוע מומחים בתחום: עיצוב גינות , אדריכלות נוף
 
מגוון גננים לתחזוקה, חידוש ושיפוץ גינות
 
אתר In4Gan מרכז מוצרים ושירותים לעיצוב שטחי חוץ הבית: עיצוב גינות, חצרות, גגות ומרפסות. מגוון בעלי מקצוע ומומחים מציגים תמונות עבודות ומוצרים, תאורים, מבצעים ופרטי התקשרות. אינפורגן - כל מה שנחוץ לעיצוב חוץ הבית.
עיצוב גינות מקצועי, עיצוב גינות עצמאי, מעצב גינות
הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | תנאי שימוש | צור קשר | אתרים מומלצים | בעל עסק - הצטרף עכשיו!