חפשו נושא או בעל עסק:

כלי גינון שימושיים

כל בית המתחזק גינה צריך סט פשוט ושימושי של כלי גינון הכולל כפפות עבודה, מזמרה, מגרפה, מעדר, דקר שתילה, כף שתילה.

כל בעל גינה נדרש לבצע לעתים עבודות גינון פשוטות. סט פשוט ושימושי של כלי גינון כולל כפפות עבודה, מזמרה, מגרפה, מעדר, דקר שתילה, כף שתילה. סט הכלים מאפשר ביצוע של עבודות שתילה בחצר ועבודות שוטפות של טיפוח הגן וניקוי עשבים. מדשאות דשא דורשות גם שימוש במכסחת דשא. מכסחות ידניות קטנות לשימוש ביתי ניתן לרכוש במחירים זולים, בעבור שטחים גדולים יותר מומלץ לשכור שירותי גננות מקצועיים.

איך לבחור כלי גינון מקצועיים
את כלי הגינון ניתן לרכוש ברשתות של כלי גינון, כלי עבודה ומשתלות. בכל רכישה של כלים חשוב לבחון את עמידות הכלי והחומר ממנו עשויים הכלים. רכישת כלים איכותיים עשויי פלדת אל-חלד וחומרים חזקים ועמידים מבטיחה שימוש ארוך שנים בכלים. כלי עבודה זולים עלולים לפתח במהרה חלודה ובלאי.
כפפות גינון הן פריט חיוני בעבור כל גנן חובב. הכפפות משמשות להגנה על כפות הידיים ממגע עם חומרים מסוכנים של הדברה ומגע עם משטחי אדמה מחוספסים. עבודה ללא כפפות גורמת להתפתחות של יבלות ופצעים. בכל עבודה עם כלי גינון ועבודות אדמה כדאי להשתמש בכפפות עבודה מתאימות.
המזמרה משמשת כמספריים לגיזום ועיצוב הצמחייה. בעזרת מזמרה מקצועית ניתן לקצץ גבעולים וענפים דקים. מזמרה וכפפות משמשות לעבודות פשוטות של תחזוקת הגינה ותחזוקת העציצים במרפסת. עבודות שתילה ודישון דורשות רכישת כלי גינון נוספים כמו מעדר, מגרפה ודקר שתילה.
כלים לטיפוח הגן
המגרפה משמשת לעבודות הכנת השטח לקראת השתילה ועבודות של ניקוי השטח וניקוי המדשאה. ניתן למצוא כיום מגרפות שיניים ארוכות וגמישות ומגרפות ברזל קלסיות. את המגרפה המתאימה יש לבחור בהתאם לסוג העבודה. על פי רוב נוהגים הגננים לרכוש מספר מגרפות לניקוי השטח ומגרפות לעבודות של גננות.
מעדר ועת חפירה משלימים את סט כלי הגינון. המעדר משמש לעידור השטח, חפירה ועבודות של הכנת הקרקע לשתילה או בנייה של בריכות נוי. מעדרים ואתים של חפירה ניתן למצוא במגוון גדלים וסוגים. עבודות של שתילה דורשות גם שימוש בדוקרי שתילה וכפות שתילה מתאימים. הדוקרים משמשים ליצירת בורות עמוקים ואחידים לשתילת זרעים ושתילים בקרקע.
 
אתר In4Gan מרכז מוצרים ושירותים לעיצוב שטחי חוץ הבית: גינון, עיצוב גינות, חצרות, גגות ומרפסות. מגוון בעלי מקצוע ומומחים מציגים תמונות עבודות ומוצרים, תאורים, מבצעים ופרטי התקשרות. אינפורגן - כל מה שנחוץ לעיצוב חוץ הבית.

ראו חנויות ומשווקים ברחבי הארץ של כלי גינון

כלי גינון לגינה, כלי גינון לבית, ציוד גינון לגינה, סט גינון
הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | תנאי שימוש | צור קשר | אתרים מומלצים | בעל עסק - הצטרף עכשיו!