חפשו נושא או בעל עסק:

בניית גדרות אבן

כיצד לבנות גדרות אבן באופן עצמאי. גם אם אינכם מיומנים בבניית קירות או גדרות אבן, תוכלו לנסות ולבנות גדרות אלו עצמאית עם מספר טיפים והנחיות.

 שלבים בבניית גדרות אבן:

1. התחילו באיסוף או קניית אבנים בגודל המתאים לגדר שתכננתם לבנות. השיגו אבנים גדולות לגדרות גדולות ואבנים קטנות לגדרות קטנות. תוכלו לבחור גם בלוקים מאבן לגדרות מסוימות.

2. ודאו שהמיקום בו הנכם מעוניינים לבנות גדר אבן והאדמה עליה תיבנה הינה יציבה כך שתוכל להחזיק את הגדר.

3. החליטו מה יהיה רוחבה ואורכה של גדר האבן, היכן תרצו אותה ומה יהיה גובהה (מומלץ לסמן את כל המדידות על גבי האדמה או בעזרת מקלות).

4. סדרו מסילה בצד (עם משהו ארוך כמו מקלות, סרגלים או אבנים קטנות) בכדי לתת לכם את הכיוון הכללי, כך שהגדר שלכם תצא אחידה. בכדי לבנות גדרות אבן ישרות ומפולסות, קחו חוט או חבל דק וקשרו אותו בין העמודים בשני צידי הגדר. ודאו שאתם מחזקים וקושרים את החוט בגובה שבו תרצו את הגדר בכדי לתת לכם קו מנחה.

5. השתמשו במריצה בכדי להרים אבנים כבדות. מומלץ להתקשר לחברים חזקים או אפילו שכנים שיכולים לעזור לכם.

6. הניחו שכבת אבנים גדולות ושטוחות בצד הפנימי של הגדר שלכם. ודאו שאתם ממלאים את כל הרווחים באדמה ושהשכבה יחסית מפולסת כך שיהיה לכם בסיס יציב.

7. המשיכו לבנות את כל השכבות עד שהבסיס יהיה מספיק גבוה, וודאו כל הזמן שהגדר מפולסת. בכדי לבנות גדרות יציבות וחזקות נסו להניח כל אבן מעל לרווח שנוצר בין שתי אבנים בשכבה מתחתיה.

טיפים
1. השתמשו באבנים בגודל זהה או דומה.

2. היעזרו במספר אנשים, כך תקבלו עזרה בהרמת האבנים והנחתן, והגדרות שלכם יהיו בנויות בצורה טובה יותר ומהירה יותר.

3. השתמשו באבנים "מקומיות" במידת האפשר, כיוון שאבנים מקומיות מתאימות יותר לנוף מבחינת הצבע, הגודל וכו'.

4. גדרות ישנות הן המקור הטוב ביותר לאבנים, אך היזהרו מלקחת אבנים מגדרות שבורות. אם מצאתם גדרות שנפלו, אז אין להתייחס אליהן כגדרות ואין להשתמש באבנים ששימושו לבנייתן. כמו כן אם האבנים נמצאות בשטח פרטי, זה נקרא לגנוב!

5. כאשר אתם מניחים את אבני המסגרת, וודאו שהשכבה העליונה נוטה מעט פנימה. במידה ושכבת הגדר העליונה תיטה החוצה, הגדר לא תהיה יציבה.

6. אם מצאתם אבן יפה ומיוחדת, נסו להניח אותה גבוה על הגדר או בחלקה החיצוני של הגדר.

7. דווקא גדרות יוצאות דופן הן הכי מיוחדות. נסו אבנים בגדלים מעט שונים או בצורה מעט מיוחדת בכדי להפוך את הגדרות שלכם למיוחדות ביותר ברחוב.

8. לגדרות אבן ארוכות יותר (15 מטר או ארוכות יותר) כדאי לבנות ראשית את קצוות החלק הישר. לאחר מכן משכו חוט בין הקצוות הבנויים, ובנו את החלק המרכזי ביניהם. שיטת עבודה זו תבטיח שפני הגדרות יהיו ישרים לכל אורך הגדר.

אזהרות
• ודאו שאתם בונים את הגדרות שלכם במקום יציב ובטוח.
• אם הקיר לא ייבנה כראוי הוא ייפול, אז שימו לב לאיזון.
• וודא שהגדרות יציבות ובטוחות ושאינן מונחות על חוטי חשמל או יציאות ביוב.

אתר In4Gan מרכז ומציג מוצרים ושירותים לשטחי חוץ הבית. מגוון בעלי מקצוע, תמונות, מבצעים וטיפים שיעזרו לכם לבחור את המוצר או השירות המתאים לגינה, למרפסת או לחצר.

מומחים וחברות בכל הארץ המתמחים בבניית גדרות ושערים

גדר אבן, גדרות אבן, גדרות מאמר,גדר מאמר,גדרות מאבן,גדרות לבית
הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | תנאי שימוש | צור קשר | אתרים מומלצים | בעל עסק - הצטרף עכשיו!